ТВОРЧІСТЬ

Малюємо і пізнаємо світ (3-8 років)

Діти відвідують заняття два рази на тиждень. Тривалість занять 45 хв. 

Програма спрямована на опанування різних технік образотворчого мистецтва, у т.ч. й нетрадиційних. Окрім того, що на кожному занятті дітлахи вчаться малювати та ліпити предмети навколишнього світу, вони дізнаються багато цікавої інформації про те, що намагаються зобразити, за допомогою книжок, відео, пісень. 

Метою занять є гармонійний розвиток як образотворчих здібностей малюка, так й інтелектуальний розвиток. Задача полягає у тому, щоб виявити та розкрити у дитині її творчу індивідуальність, креативність, спонукати до нестандартного та інноваційного мислення. 

Театральна студія (5-6 років)

Театральне мистецтво, будучи одним із найбільш дієвих форм естетичного виховання, сприяє всебічному розвитку дошкільнят, їх творчих здібностей та інтересів. У ході театралізованої діяльності складається особливе естетичне ставлення до оточуючого світу, розвиваються загальні психічні процеси: сприйняття, мислення, уява, памʼять, увага тощо.

Заняття у студії передбачають групові читання дитячої літератури, перегляд лялькових вистав та їх обговорення, проведення ігор-драматизацій та корекційно-розвиваючих ігор, виконання вправ для соціально-емоційного розвитку дітлахів, а також вправ на розвиток пластики і виразної міміки, артикуляційну гімнастику, театральні етюди та постановку казок.

Програма театральної студії розрахована на дітей у віці 5-6 років. Заняття проводяться один раз на тиждень.