ХОРЕОГРАФІЯ (на Алмазному)

Боді-балет (3-7 років/ мами)

Боді-балет – танцювальна форма фітнесу, що підходить як для дітлахів від 3-х років, так і для їх мам. Заняття складаються із комплексу вправ, спрямованих на підтримку і зміцнення здоровʼя, покращення гнучкості хребта та суглобів, формування гарної постави, розвиток грації та пластики. Вправи включають в себе елементи гімнастики, стречингу, класичної хореографії. Дана фітнес-програма покликана розвинути дитину фізично, допомогти познайомитися з можливостями свого тіла, навчити одержувати задоволення від рухів та активної фізичної діяльності. Програма також заохочує до спільних занять дитини і матері, адже наслідування поведінки батьків є найбільш потужним чинником формування особистості у ранньому віці. Займаючись боді-балетом мами також відчують позитивні результати для власного здоровʼя.

Заняття проводяться двічі на тиждень (на Алмазному), розраховані на дітей 3-7 років.

Дитяча хореографія (3-5 років)

Заняття проводяться із дівчатками та хлопчиками віком 3-5 років два рази на тиждень. 

Метою занять є комплексний фізичний та естетичний розвиток малюків, формування основи для подальшої роботи як у хореографічних, так і в спортивних напрямках. 

Принциповим плюсом хореографії у такому віці є безпека, адже практично виключаються загроза травматизму та надмірні, нехарактерні для природного стану організму маленької дитини, навантаження. 

Весела та динамічна атмосфера, яка забезпечується значною кількістю ігрових вправ, захоплює дітлахів, стимулює їх до ініціативного та невимушеного виконання ряду базових хореографічних елементів, продукує виключно позитивні емоції, дає вихід дитячій енергії.

У результаті систематичного відвідування занять у малюків виробляється постава, зміцнюється м’язовий корсет, розвивається загальна пружність та еластичність тіла, поліпшується координація рухів, хода поступово набуває грації. Хореографія стимулює інтенсивний розвиток відчуття ритму та музичності. 

Окрім того, заняття позитивно впливають на соціалізацію малюка – навчають взаємодіяти при роботі у групі.