СПОРТ (на Алмазному)

Капоейра (4-7/ 8-12 років)

Капоейра – це не просто екзотичне бойове мистецтво, капоейра – це одночасно танок, гра, самозахист, акробатика, пісні, музика і, навіть, португальська мова. Важко уявити собі інше, більш насичене різноплановими напрямками активності, спортивне заняття для дітлахів.

Від інших видів бойового мистецтва капоейра відрізняється використанням низьких стійок, пріоритетом техніки ударів ногами, величезною кількістю акробатичних елементів. Діти опановують безконтактну форму бою, що суттєво знижує ризики травмування. Заняття спрямовані на розвиток сили, розтяжки, координації рухів, зміцнення м’язового корсету.

Одночасно з фізичним загартуванням позитивний ефект має й музично-ритмічна складова – дітлахи не лише вчаться підкорювати рухи власного тіла ритму, а й самі задають цей ритм, співаючи та граючи на музичних інструментах, створюючи живий оркестр прямо під час тренувань та виступів. Годі й казати, що заняття капоейра прививають вміння працювати у колективі, сприяють розвитку комунікативності, дружньому ставленню до однолітків.

Зрештою, капоейра – це ще й неймовірно видовищне бойове мистецтво, яке здатне запалити справжній вогонь ентузіазму та наполегливості навіть у наймолодших спортсменів. 

Заняття капоейра проводяться двічі на тиждень (на Алмазному) у вікових групах 4-7 та 8-12 років.

Художня гімнастика (5-10 років)

Художня гімнастика - один із найбільш жіночних видів спорту. Правильна і красива дівоча постава, гнучкість, пластичність та грація рухів юних гімнасток - закономірний результат систематичних занять. Водночас, регулярні гімнастичні вправи забезпечать маленьким леді відмінну витривалість та спритність, добре дисциплінують їх як у спорті, так й у навчанні та побуті. 

На заняттях опановуються елементи акробатики, хореографії, пластики (вправи на гнучкість і розтягування різних груп м’язів). Також напрацьовуються базові навики роботи із гімнастичними предметами та допоміжними засобами для фітнесу (скакалки, обручі, м’ячі, фітболи тощо).

Чекаємо на дівчаток у віці від 5 до 10 років. Заняття проводяться двічі на тиждень.