АНГЛІЙСЬКА МОВА

321 English is fun (2-6 років)

Програма з англійської мови для дітей віком від 2 до 6 років, що поєднує в собі найкращі світові розробки методів викладання англійської мови малюкам (базується на міжнародній програмі «Kindermusic International», яка успішно працює в багатьох країнах світу).

На заняттях дітлахи вивчають англійську природнім методом – роблять те, що їм цікаво: співають і танцюють, грають на музичних інструментах, слухають захоплюючі історії, беруть участь в рухливих іграх, бавляться з однолітками… і все це англійською!

Ігрова та весела атмосфера на уроці дасть заряд бадьорості і хорошого настрою на цілий тиждень, допоможе Вашій дитині легко сприйняти і звикнути до англійської мови змалку.

Заняття проводяться двічі на тиждень. Тривалість заняття 45 хв.

ABC – discover with me (молодший та середній шкільний вік)

Програма з англійської мови для дітей шкільного віку, яка базується на міжнародній програмі «Genki English».

Програма має на меті допомогти дитині розуміти і говорити, читати і писати англійською мовою шляхом створення природного англомовного середовища. На кожному занятті діти сприймають та відтворюють англійську мову за допомогою пісень, ігор, читання історій, різних завдань, а також дружнього спілкування один з одним. У ході навчання ми використовуємо вже перевірені підручники британського видавництва.

Кожне заняття спрямоване на отримання дитиною якісних знань та приємних емоцій від процесу навчання і отриманого результату. Спілкування англійською стане для Вашої дитини задоволенням!

Заняття проводяться двічі на тиждень. Тривалість заняття 60 хв.