САДОЧОК

Міні-садочок (2-6 років)

Якщо перед Вами, як і перед більшістю молодих батьків, вже постала необхідність вибору дитячого садка для своєї малечі, або Ви вагаєтесь, чи віддавати дитя у сад взагалі, ми раді запросити Вас до Міні-садочку «Евріка». 

Набір дітлахів у віці від 2 до 6 років проводиться у групу повного дня. Режим роботи групи - з 8.30 до 17.30 год. щодня, окрім вихідних.

Наповнюваність групи складає до 10 дітей, що дозволяє забезпечити індивідуальну роботу з кожним із маленьких відвідувачів. Із дітками працюють кваліфіковані вихователь та помічник вихователя.

Робота садочка організована в окремомих приміщеннях Дитячого центру «Евріка» (на Алмазному і на Леваді), дизайн та облаштування яких спеціально пристосовані як для комфортного та цікавого перебування малюків у наближеній до домашньої ігровій атмосфері, так і для максимального задоволення вимог навчально-виховного процесу.    

Окрім цікавих навчальних та оздоровчих занять,  ігрової діяльності, розклад садочка включає повноцінний сон, комплексне дитяче харчування, прогулянки на свіжому повітрі.

Навчальна та оздоровча програми садочка покликані максимально сприяти інтелектуальному, фізичному та психологічному розвитку дитини, а також забезпечити їй цікаве та веселе перебування у колі однолітків. Дитячий фітнес і танці, ігрова англійська мови та творчість, а також логіка, математика, сенсорика, ритміка, заняття з театрального мистецтва і заняття з пізнання навколишнього світу – наповнять день малюка цікавими відкриттями та позитивними емоціями. Ми прагнемо не просто навчити дитинку, а спонукати у ній прагнення до пізнання, викликати відчуття піднесення та радості від навчання.
 

РОЗПОРЯДОК ДНЯ 

8.30 – зустріч дітей
8.45 – ранкова зарядка
9.00 - розвиваючі заняття (логіко-математичний розвиток,
          розвиток  мовлення, навколишній світ)
9.30 – творчістьанглійська мова
10.00 – танці/ спортивні ігри/ дитячі ігри
11.00 – вітамінній стіл
11.30 – прогулянка
13.00 - підготовка до обіду
13.20 – обід
13.50 – вільна гра
14.00 – сон
15.30 – гімнастика пробудження, одягання
16.00 – вечеря
16.30 – творчість/ вільна гра/ прогулянка
17.30 
– прощання

 

 

 

Активний ранок (2-6 років)

У якості альтернативи класичному дошкільному навчальному закладу Дитячий центр «Евріка» пропонує програму «Активний ранок» – активне короткострокове (чотири з половиною години) перебування дітей дошкільного віку (від 2 до 6 років) у маленькій різновіковій групі (до10 чоловік) під керівництвом досвідчених педагогів.

У програму входять активні ігри, прогулянка на дитячому майданчику, чаювання. Розвиваючий блок програми охоплює заняття з математики і читання, англійської мови , заняття, спрямовані на пізнання навколишнього світу (експеременти, робота з природніми матеріалами), творчі заняття (малювання, аплікація, ліплення), а також музику і психогімнастику. 

Окрім розвиваючої, програма також передбачає й комунікативну складову: вільно граючись дітлахи вчаться спілкуватися один з одним, знаходити спільну мову, старші – допомагати молодшим, молодші - прислухатися до старших, бути дружніми та доброзичливими. Перебування у колективі допоможе Вашій дитині адаптуватися до садочку або школи.

Активний ранок проводиться щодня з 8.30 до 13.00 год., як на Леваді, так і на Алмазному. Є можливість відвідування занять 3 рази в тиждень.